sayfa içeriği

Müşteri Yorumları

PTC Garage olarak müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutuyor ve müşterilerimizin olumlu, olumsuz geri dönüşlerini hizmet politikalarımız açısından değerlendiriyoruz.
Aşağıdaki alanda bazı müşterilerimizin teşekkür mesajları, mailleri ve sosyal medya geri dönüşleri bulunmaktadır.

Vedat bey
Vedat D.

Dolu yağışından dolayı aracımda birçok göçük oluşmuştu. Birçok firma ile iletişime geçtim fakat en makul fiyatı ptc verdi. Güler yüzlü ve profesyonel hizmetten çok memnun kaldım.

 

Screen Shot 12-09-14 at 04.59 PMSerkan A.

Gözüm gibi baktığım otomobilimde birkaç göçük mevcuttu. İstanbul anadolu yakasında olduğu için ptc yi tercih ettim. Aracım eskisinden iyi görünüyor. Hemde boyasız işlem olduğu için değerde kaybetmedi. Gerçekten mükemmel. Teşekkürler.

Screen Shot 12-09-14 at 05.04 PM

Meryem K.

Yeni aldığımı otomobilim dolu yağışı sebebi ile zarar görmüştü. Ptc sayesinde hem aracımdaki göçükler gitti, hemde aracım orjinalliğini kaybetmedi. Boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekten mucize bir buluş. Herşey için tekrar teşekkür ederim.

Screen Shot 12-09-14 at 05.14 PM

Batuhan Z.

PTC yetkilisi Ferdi beye çok teşekkür ederim. Bizimle çok ilgilendi. Bir insanın reklamı yine bir insandır. Sizden çevremdekilerede bahsedeceğim. İşinin ehli bir arkadaş.

Screen Shot 12-09-14 at 05.24 PM

Alper A.

Aracımdaki göçüklerden boyasız bir şekilde kurtulduğuma halen inanamıyorum. Tek kelime ile harika. Sayenizde aracım değer kaybetmedi. Çok sağolun.

Leave a Reply